Puchar Beskidu Wyspowego - gramy w najbliższy weekend

Czyli tylko zdrowa rywalizacja.
Podforum traktujące o zawodach odbywających się nie tylko w naszych okolicach. Informacje o zbliżających się imprezach jak i tych które już się odbyły. Mile widziane również porady związane z lataniem zawodniczym,

Moderatorzy: jasiu, szymon.strus

xcspike
Gawędziarz
Posty: 85
Rejestracja: 01 lut 2011, 14:16

Puchar Beskidu Wyspowego - gramy w najbliższy weekend

Post autor: xcspike » 16 sie 2012, 16:48

Według prognoz w końcu uda nam się rozegrać Puchar Beskidu Wyspowego! Rejestracja do zawodów odbędzie się w sobotę od 8 do 10 (i ani minuty dłużej) pod wyciągiem na Śnieżnicę. Wyciąg specjalnie dla nas zostanie uruchomiony już o godzinie 10. Dla członków SPBW zarezerwowane zostało 15 miejsc. W sobotę planowana jest jakaś impreza, gdzie dokładnie podam dziś wieczór. W ramach wpisowego: 50zł dla członków, 70zł dla niezrzeszonych, każdy zawodnik otrzyma już po zawodach bardzo ładny T-Shirt :) Liczba zawodników została ograniczona do 50 osób, poza miejscami zarezerwowanymi dla SPBW pierwszeństwo udziału mają osoby, które opłaciły wpisowe na pierwszy planowany termin w kwietniu. Lista znajduje się na stronie http://www.pbw2012.spbw.pl

Jeżeli to możliwe bardzo prosiłbym o wgranie sobie punktów zwrotnych przed przyjazdem do Kasiny Wielkiej. Punkty wraz z instrukcją jak to zrobić znajdują się tutaj http://pbw2012.spbw.pl/index.php?page_id=3 Na miejscu będę posiadał tylko kabel miniUSB, niestety mam chwilowo problem z przejściówką RS-USB więc szczególnie prosiłbym posiadaczy starszych GPSów o zrobienie tego w domu.

To narazie chyba tyle, jak coś sobie przypomnę to od razu tu napiszę

pozdrawiam
Michał Gierlach
SPBW

lopez
Pilot - Gawędziarz
Posty: 102
Rejestracja: 28 lut 2011, 09:49
Glajt: Skywalk Chili
Telefon: 515228172
Lokalizacja: Kraków

Re: Puchar Beskidu Wyspowego - gramy w najbliższy weekend

Post autor: lopez » 16 sie 2012, 20:06

Dostałem zwrot wpisowego za odwołany termin, to teraz przelew na konto stowarzyszenia (tak jak ostatnio) czy płatne przy rejestracji?
Tel. 515 228-172

xcspike
Gawędziarz
Posty: 85
Rejestracja: 01 lut 2011, 14:16

Re: Puchar Beskidu Wyspowego - gramy w najbliższy weekend

Post autor: xcspike » 16 sie 2012, 21:00

Płatne przy rejestracji, teraz nie robimy żadnych przelewów :)

Z innej beczki, wkradł się na stronie chochlik i był umieszczony błędny plik z punktami
zwrotnymi. Teraz już jest ten właściwy, więc tych którzy już załadowali
sobie punkty prosiłbym o ich ściagniecie ze strony i wgranie jeszcze raz.

przepraszam za problem i do zobaczenia

Spike

Florek
Glajciarz
Posty: 245
Rejestracja: 05 maja 2011, 13:05
Glajt: Nova Mentor 2
Uprząż: Advance Impress 2+
Telefon: 66osiem34jeden715
Lokalizacja: Skawica

Re: Puchar Beskidu Wyspowego - gramy w najbliższy weekend

Post autor: Florek » 16 sie 2012, 21:42

Hejka,

Jak wygląda sprawa latania na śnieżnicy w sobote dla osób nie biorących udział w zawodach.
Czy jest możliwośc wyjazdu z uczestnikami zawodów na Śnieżnice i ulokowania się gdzieś na uboczu (chętnie zobaczę jak to wszystko wygląda a nie chciałbym przeszkadzać..) a pózniej ewentualny zlocie ( a może coś wiecej)?
Jeśli tak to o której godzinie najwcześniej jedzie możliwość latania na Śnieżnicy

Wojtek Wesołowski
Nowy na forum
Posty: 18
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:33
Glajt: Mac Para Technology Envy
Uprząż: Axel 2

Re: Puchar Beskidu Wyspowego - gramy w najbliższy weekend

Post autor: Wojtek Wesołowski » 17 sie 2012, 11:04

Hej,

Myślę, że jeżeli w jutrzejszych zawodach będzie brało udział 50 pilotów, to łagodnie mówiąc na startowisku będzie tłok. Tak się zastanawiam, czy nie lepszym rozwiązaniem dla pilotów nie biorących udziału w zawodach byłoby wybranie się na inną górkę. Prognozy na razie wskazują, że może być kierunek na Szczebel.

Pozdrawiam,
Wojtek

Florek
Glajciarz
Posty: 245
Rejestracja: 05 maja 2011, 13:05
Glajt: Nova Mentor 2
Uprząż: Advance Impress 2+
Telefon: 66osiem34jeden715
Lokalizacja: Skawica

Re: Puchar Beskidu Wyspowego - gramy w najbliższy weekend

Post autor: Florek » 17 sie 2012, 11:27

Cholera mi wzglada na to ze bedzie wialo NNW czyli jedyna opcja to Snieznica w BW nie wydaje mi sie zeby byl dobry warun na Szczebel...
Chyba ze ktos ma inny pomysl. A tak mysle ze po 13 juz powinno dac sie latac na Snieznicy.

Fragles
Gawędziarz
Posty: 68
Rejestracja: 03 lut 2011, 20:50
Glajt: Vulcan, Mercury, IcePeak XP
Uprząż: SOL Acro, X-Rated 3

Re: Puchar Beskidu Wyspowego - gramy w najbliższy weekend

Post autor: Fragles » 17 sie 2012, 18:31

Spyk - a czy punkty są te same co w zeszlym roku?

mrokacy
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2011, 12:55

Re: Puchar Beskidu Wyspowego - gramy w najbliższy weekend

Post autor: mrokacy » 18 sie 2012, 05:07

Będę niezwykle wdzięczny, jeśli ktoś zabierze ze sobą kabelek micro usb i mi go na zawodach pożyczy. Zabrałem ładowarkę do telefonu, ale kabel został w domu :(

Pozdrawiam,
Michał

ODPOWIEDZ