Strona 1 z 3

AKCJA PODOBIN - 22 marca 2014

: 17 mar 2014, 21:27
autor: Piotr Klimek
W imieniu Zarządu SPBW ogłaszam akcję porzadkową na lądowisku w Podobinie.

Jak wiecie, w sezonie zabronione jest lądowanie na polach pod lasem. Jedyną stałą alternatywą jest lądowisko nad rzeką. Niestety przyroda szybko zagospodarowuje nieużytki. Już teraz narosło nam krzaczorów i jak się nie weźmiemy za robotę, to zostaną nam tylko przeloty :D
Dlatego też, w tą sobotę t.j. 22.03.2014 o godz. 9 00 spotykamy się na lądowisku i robimy szybkie porządki. Dla nie wtajemniczonych -po 11 ma byc warun na Spyrkowej ;)

Do zobaczenia
Piotr Klimek - prezes SPBW

Re: AKCJA PODOBIN - 22 marca 2014

: 18 mar 2014, 09:18
autor: Marcin Kalamat
Zgłaszam swoją obecność :-)

Re: AKCJA PODOBIN - 22 marca 2014

: 18 mar 2014, 17:08
autor: Koshiash
Jeżeli zdołam się wyrwać w sobotę z Krakowa, to chętnie skorzystałbym z okazji do poznania okolicznych górek. Niepokoi mnie jedynie opis Spyrkowej: "Uwaga: ze względu na charakter wiatrów wiejących z S bądź pewny, że twoje umiejętności są wystarczające aby latać w tym miejscu. Oglądaj dokładnie warunki i doświadczonych pilotów!". Doświadczony zdecydowanie nie jestem. Czy rzeczywiście jest to kiepskie miejsce dla leszcza z nalotem wyłącznie kursowym?

Re: AKCJA PODOBIN - 22 marca 2014

: 18 mar 2014, 19:18
autor: Piotr Klimek
Pomóc na lądowisku - zawsze możesz. Poznasz przy okazji pilotów z BW - wszystko Ci opowiedzą, a może nawet przestraszą;)
Spyrkowa nie jest taka straszna, wielu pilotów tam zaczynało swoje latanie, ale też kilku się połamało. Jesteś zielony - to obserwuj i pytaj. Gwarantuję, że zawsze ktoś Ci pomoże, a jak nie będziesz pewny to po prostu zejdziesz na dół.

Piotr

Re: AKCJA PODOBIN - 22 marca 2014

: 18 mar 2014, 19:33
autor: Robsono
Koshiash jesli masz miejsce z krakowa w sobote to zabiore sie z Toba jesli mozna :) a spytkowa nie jest zla jesli wiesz co i jak i masz szczescie :) trzeba sie pilnowac ... odezwij sie prosze jesli masz miejsce :)

Re: AKCJA PODOBIN - 22 marca 2014

: 18 mar 2014, 19:47
autor: Koshiash
@Piotr Klimek: brzmi zachęcająco, pomimo wzmianki o połamaniu ;]
@Robsono: o ile nie zmienię planów, to miejsce w aucie się znajdzie. Najlepiej zadzwoń w czwartek lub piątek żeby potwierdzić i się umówić. Wrzucam swój numer do profilu.

Re: AKCJA PODOBIN - 22 marca 2014

: 18 mar 2014, 20:47
autor: qcumber
Nie straszcie chłopa.
Najgorsze co w lataniu to się bać. :lol:


pozdrawiam

Re: AKCJA PODOBIN - 22 marca 2014

: 18 mar 2014, 22:02
autor: Robsono
Ok zadzwonię dzięki

Re: AKCJA PODOBIN - 22 marca 2014

: 20 mar 2014, 12:13
autor: Pab
Kontynuując temat akcji i latania w Podobinie: co myślicie o jutrzejszym popołudniowym żaglu na Spyrkowej?
Jak na razie trochę mocno jest w BW, ale jutro po południu ma się już uspokajać, tylko czy wystarczająco..
Pozdrawiam i DOZO na akcji,
Paweł

Re: AKCJA PODOBIN - 22 marca 2014

: 20 mar 2014, 21:08
autor: Piotr Klimek
Proszę o wzięcie rękawic. Wszystkie drobne krzaczory trzeba wyrwac! Będzie spokój na dwa lata.
Powiadomcie znajomych pilotów, bo nie wszyscy czytają forum.

Piotr