Radio duo bander

j/w

Moderatorzy: jasiu, szymon.strus

Awatar użytkownika
adaho
Przelotowiec
Posty: 736
Rejestracja: 29 sty 2011, 19:49
Glajt: Pasat-5 28
Telefon: 503 140 12zero
Lokalizacja: Kraków

Re: Radio duo bander

Post autor: adaho » 27 gru 2018, 22:38

Wildlukas pisze:... a czy ktoś zamawiał już może z tego aliexpress radio, albo inną elektronikę? przyznam szczerze że jeszcze nic z aliexpress nie zamawiałem a patrzyłem u nich na https://alitopbrands.pl/kategoria/www-a ... ektronika/ to ceny są całkiem całkiem możliwe. Tylko powiedzcie jak z tym jest, bo w internecie różnie piszą jedni marudzą, że przesyłki za długo idą inni, że już po dwóch tygodniach towar mają u siebie. No wiadomo, że zamierza kupować z chińskiego allegro tylko sprawdzone sprzęty w sensie, które maja dużo pozytywnych opinii.
Córka regularnie zamawia tam jakieś swoje szpeje. Jest zadowolona. Towary są dosyć przyzwoicie zabezpieczone.

Awatar użytkownika
dawid
Przelotowiec
Posty: 531
Rejestracja: 14 sie 2012, 19:53
Glajt: UP Summit XC4
Uprząż: Sup'air Delight II
Telefon: 881 364 szysc 45
Lokalizacja: Kraków

Re: Radio duo bander

Post autor: dawid » 30 gru 2018, 14:10

Ja kupowałem wielokrotnie na Ali ale też banggood czy gearbest i zawsze towar dochodził i zgodny z opisem. Fakt że przesyłka długo idzie, na miesiąc trzeba być przygotowanym. Z rzadka zdarza się szybciej
---------
Dawid

Wildlukas
Nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 26 gru 2018, 14:33

Re: Radio duo bander

Post autor: Wildlukas » 01 sty 2019, 18:20

Dzięki za odpowiedzi, zaryzykuje z zamówieniem droższego sprzętu, gdzieś wyczytałem, ze można ubiegać się o rekompensatę w razie czego, pozdrawiam.

ODPOWIEDZ