Przelotowy Puchar BW 2016 - wyniki

Czyli tylko zdrowa rywalizacja.
Podforum traktujące o zawodach odbywających się nie tylko w naszych okolicach. Informacje o zbliżających się imprezach jak i tych które już się odbyły. Mile widziane również porady związane z lataniem zawodniczym,

Moderatorzy: jasiu, szymon.strus

Awatar użytkownika
Piotr Klimek
Członek zarządu SPBW
Posty: 471
Rejestracja: 16 sty 2011, 17:27
Glajt: Ozone Delta2
Uprząż: AVA Tanto Race
Telefon: 502 357 864
Team: SPBW
Lokalizacja: Kraków, Mszana Dolna

Przelotowy Puchar BW 2016 - wyniki

Post autor: Piotr Klimek » 24 paź 2016, 19:25

W związku z niedopełnieniem przez Zarzad SPBW wymogów formalnych dotyczących zmiany regulaminu Pucharu Przelotowego SPBW tj.:
- braku zamieszczenia regulaminu na stronie XCPotral
- braku opublikowania uchwały Zarządu SPBW z dn 13.01.2016, dotyczącej m.in. opłat za uczestnictwo z zawodach (pkt.2. Ze względu na duże zaangażowanie finansowe stowarzyszenia, w nagrody za zawody internetowe czyli: Zimowy Puchar Beskidu Wyspowego oraz Puchar Beskidu Wyspowego (XC), piloci klasyfikowani będą tylko po uregulowaniu składek rocznych a piloci z poza stowarzyszenia po opłaceniu cegiełki w wys. 50 zł.)

rezygnujemy z decyzji o wykluczeniu z tegorocznej rywalizacji zawodników: Dariusz Chrobak, Mateusz Siatka i Maciej Zientara. Jednocześnie, przepraszamy w wymienione osoby za zamieszanie.

Uzasadnienie: Zawodnicy uczestniczący z internetowych zawodach SPBW, nie są zobowiązani znać uchwał Zarządu i Walnego Zebrania SPBW (organizatora) i tylko od ich dobrej woli, zależało wpłacanie "cegiełek" na utrzymanie startowisk w Beskidzie Wyspowym.

W imieniu Zarządu SPBW:
Piotr Klimek - prezes


ps. Na stronie głównej zamieszczam wspomnianą uchwałę. Na stronie XCPortal uzupełniony bedzie regulamin do końca listopada 2016.
(>

Awatar użytkownika
dawid
Przelotowiec
Posty: 531
Rejestracja: 14 sie 2012, 19:53
Glajt: UP Summit XC4
Uprząż: Sup'air Delight II
Telefon: 881 364 szysc 45
Lokalizacja: Kraków

Re: Przelotowy Puchar BW 2016 - wyniki

Post autor: dawid » 25 paź 2016, 19:25

Może i opłacenie cegiełki jest z dobrej woli ale nazwiska wymienione ani obce ani nowe nie są i pojawiają się na startowiskach więc cegiełkę chociaż wpłacić po prostu wypada. Szczególnie że owi koledzy w klasyfikacjach się pojawiają bynajmniej nie na szarym końcu.
---------
Dawid

ODPOWIEDZ