Do sprzedania cały szpej

j/w

Moderatorzy: jasiu, szymon.strus

Awatar użytkownika
Siwy
Glajciarz którego nie składa
Posty: 280
Rejestracja: 03 kwie 2011, 20:46
Glajt: Trango X-Race
Team: Ufo Team
Lokalizacja: Kraków

Do sprzedania cały szpej

Post autor: Siwy » 15 lis 2017, 21:44

Mój szanowny brat po raz kolejny rozstaje się z lataniem :) Pierwszy raz wytrzymał jakieś dwa lata, zobaczymy jak to będzie tym razem. Wklejam ogłoszenie, które zamieścił na preclu wiem, że nie każdy tam zagląda. Dodam tylko od siebie, że sprzęt jest jak nówka i szczerze go polecam

Czesc,

Z braku czasu koncze przygode z lataniem. W zwiazku z tym mam do sprzedania:
Kultowa uprzaz z jednym z najbezpieczniejszych protektorow:

Uprzaz: Supair Evo XC 3+ z kokonem. Uprzaz daje tyle mozliwosci regulacji ze mozna jej uzywac zaraz po kursie ale tez bez problemu cisnac przeloty.
Rozmiar L, rocznik 2014. Stan bardzo dobry, cena 550Euro.

Skrzydlo: Tequila 4M (do 110kg) rocznik 2014 swiezo po pelnym przegladzie w stanie prawie idealnym (wylatane okolo 50h) - w komplecie plecak. Cena 1350Euro.

Zapas: Kupiony w tym roku w lipcu u Pawla Farona Airwuse. Rewelacyjne parametry. Wagowo do 125kg. 350Euro

Kask: Skyrunner Perla rozmiar M - w bardzo dobrym stanie, zadnych obic, rysek do tego pokrowiec i wszyty zestaw do gadania (pasuje do wouxunow/navocomow). Cena 70Euro

Radio Wouxun KG-UV2D z dodatkowa bateria (baterie trzymaja jak nowe), kablem USB, ladowarka samochodowa, zestawem do kasku, najlepsza do tego radia dodatkowa antena i innymi pierodlami. Obecna cena takiego zestawo to ponad 165Eur. Oddam za 95Eur.

Szybkopak (concertina bag) Ozona. Cena: 45Euro

Do tego posiadam: pikawka blueflyvario, vario blueflyvario komunikujace sie przez BT, frontkontener SOL... i pewnie cos tam jeszcze.

W komplecie oddam wszystko co mam do latania za 10000,00.
Pojedynczo mozemy lekko negocjowac.

Zdjecia jakies tam mam i moge wyslac wiec jesli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt na: iatawiec malpa o2 kropa pl
Przepraszam ale nie mam czasu sledzic precla.

Sprzet jest mega, zarowno dla zoltodzioba jak i dla juz latajacych. Kupilem go w tym roku pod rekreacyjne wyjazdy ale to nie ma sensu. Notoryczny brak czasu. Moze przesiade sie na PPG (niestety ;) ).

Pozdrawiam i polecam.
Jarek(agrest)
tel. 664 026 369

ODPOWIEDZ