Jestem nowy, szukam latających kumpli ;)

Kto pyta nie błądzi.

Moderatorzy: jasiu, szymon.strus

Awatar użytkownika
Pixel
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2016, 12:25
Glajt: Nemo 2
Uprząż: Dudek Jazz
Telefon: Trzy ósemki 228 I94
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Jestem nowy, szukam latających kumpli ;)

Post autor: Pixel » 24 wrz 2016, 16:17

Cześć,

Jestem kolejną nową osobą pragnącą odkryć magię Beskidu Wyspowego ;) Czytam forum co nieco, przyszedł czas aby się ujawnić. Mama na imię dała mi Łukasz, ale znajomi zwracają się Pixel. Mieszkam w Krakowie przy rondzie Barei.

Ukończyłem kurs kawałek czasu temu, bo w maju. Kurs robiłem z Alti, pierwszy etap na Jaworzynce, drugi w Słowenii. Skrzydło mam już jakiś czas, w wolnych chwilach trenuję alpejkę na czyżyńskim lotnisku. Byłem również na polecanej górce Pychowickiej, ale trochę mnie zniechęciła ze względu na zakrzaczenie, w dodatku źle wiało więc tylko przeleżałem :/ Pytanie z innej beczki (czytałem różne tematy), serio ktoś robi zloty w parku Jordana?

Cóż i teraz jak każdy nowy szukam wprowadzenia w świat poważnego latania. Jak zacząć? Chętnie wybrałbym się z doświadczonymi ludźmi chociażby zrobić jakiś wyspowy zlot. Nawet w tygodniu jak jest możliwość. Chciałbym poczuć chociaż jeszcze raz to powietrze przed końcem sezonu. A Każda rada doświadczonego pilota jest na wagę złota :)

Okres wakacyjny mi nieco uciekł, bo tak na marginesie jestem w trakcie robienia kursu na przewodnika beskidzkiego, a to umie kraść czas. Jak wszystko pójdzie po mojej myśli to w przyszłym sezonie będę mógł lataniu poświęcić dużo więcej czasu.

A tak poza lotami i imprezami sezonowymi, spotykacie się jakoś? Na piwko? Kraków albo nawet inne miejscowości?
Po sezonie chodzicie po górach, czy latanie sprawia, że już się chodzić nie chce? :)

Warto zapisywać się do samego stowarzyszenia tak pod koniec sezonu? Była by naklejka na gitarę. ;)

Awatar użytkownika
13vajper
Glajciarz
Posty: 244
Rejestracja: 09 lut 2011, 08:19
Glajt: Ozone Delta,Sol Torck
Uprząż: AVA SPORT SAMURAJ
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem nowy, szukam latających kumpli ;)

Post autor: 13vajper » 25 wrz 2016, 09:40

Zawsze warto aby wejść w stały kontakt z pasjonatami latania w BW - pod jednym warunkiem,że będziesz grał oczywiście na gitarze z naklejką podczas wszystkich lotów :lol: :P :roll: :D
Poważnie : Jest masa wariatów z BW więc zawsze się podpinaj do kogoś a na pewno dużo się nauczysz.
Piotr vajper
Flying Dragons Krakow Team

Awatar użytkownika
dawid
Przelotowiec
Posty: 531
Rejestracja: 14 sie 2012, 19:53
Glajt: UP Summit XC4
Uprząż: Sup'air Delight II
Telefon: 881 364 szysc 45
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem nowy, szukam latających kumpli ;)

Post autor: dawid » 27 wrz 2016, 18:39

Czytaj forum i jak umawiamy się na latanie to dołączaj do kogoś. Zawsze możesz się z kimś zabrać autem.
---------
Dawid

Awatar użytkownika
flaytec123
Gawędziarz
Posty: 59
Rejestracja: 12 lut 2014, 13:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem nowy, szukam latających kumpli ;)

Post autor: flaytec123 » 03 mar 2017, 13:25

Ja zlatywałem w Parku Jordana i wiem ze nie byłem pierwszy. W końcu każda górka gdzie da się wystartować kogoś przyciąga z okolicy.
Jak szukasz jakiejś łączki do zlotów i zabawy glajtem to sporo miejsc jest w okolicy Jerzmanowic ale musisz pisać na PW .Osobiście polecam łączkę w Harbutowicach/palcza do zlotów opisane na tym forum gdzie uczyliśmy się latać na tandemie i potem ją opisałem jako dobrą do nauki.
Tel 534179725 Ściągam glajty z drzew. 20 lat doświadczenia w wspinaniu i pracach wysokościowych .Wpiszcie sobie numer do koma i oby się nigdy nie przydał.Poprzednie moje konto na tym forum to flaytec.

Awatar użytkownika
Pixel
Nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2016, 12:25
Glajt: Nemo 2
Uprząż: Dudek Jazz
Telefon: Trzy ósemki 228 I94
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jestem nowy, szukam latających kumpli ;)

Post autor: Pixel » 03 mar 2017, 14:28

Dzięki, spróbuję kiedyś ten park Jordana.

W najbliższym czasie będę dosyć uziemiony, bo prawdopodobnie do połowy maja mam wyłączone weekendy z życia :/, czyli wtedy gdy większość forumowiczów umawia się na latanie. Ale cierpliwości mi nie brakuje, co potrenuję w tygodniu to moje. Forum regularnie czytam.

Btw. Z góry przepraszam gdy nie odpisuję na PW, ale nie mam jeszcze takiej możliwości (ranga forum) ;)

wierzbir
Nowy na forum
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2014, 09:00
Glajt: Nova Mentor3
Uprząż: Advance Progress2
Telefon: 607237325
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem nowy, szukam latających kumpli ;)

Post autor: wierzbir » 24 lip 2017, 17:25

Czasami jeżdże do Sławic, fajna górka na kierunek N.

hypnos
Nowy na forum
Posty: 22
Rejestracja: 12 lip 2017, 12:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem nowy, szukam latających kumpli ;)

Post autor: hypnos » 28 lip 2017, 17:38

też mieszkam przy R. Barei. Trzeba by na piwko skoczyć ;)

ODPOWIEDZ