Impreza zakonczeniowa 2018 Spbw

Terminy zebrań, pikników, zawodów i innych imprez.

Moderatorzy: jasiu, szymon.strus

Awatar użytkownika
bart
Administrator
Posty: 37
Rejestracja: 08 lis 2017, 23:03
Glajt: GIN Explorer, GIN Atlas
Uprząż: Swing Connect Race
Telefon: 6699oo723
Team: SPBW, Tatra PT
Lokalizacja: Kraków
XCP: https://xcportal.pl/user/83698

Re: Impreza zakonczeniowa 2018 Spbw

Post autor: bart » 13 wrz 2018, 21:04

jestem za Koninkami
"...nie polecę na tym, mam lęk gruntu!
- Chciałeś powiedzieć - lęk wysokości, poza tym nie bądź głuptasem!
- Wiem co chciałem powiedzieć, to grunt zabija!" - Terry Pratchett"

szymon.strus
I Wiceprezes SPBW
Posty: 929
Rejestracja: 16 lip 2011, 18:30
Glajt: Ozone Rush 3
Uprząż: Gin Genie Race II
Telefon: 783332234

Re: Impreza zakonczeniowa 2018 Spbw

Post autor: szymon.strus » 16 wrz 2018, 18:56

hej,

W tym tygodniu trzeba zdecydowac. Mi jeszcze urodzil sie dzisiaj w glowie pomysl na Gorski Raj (gorskiraj.com). Lokal jest na wypasie, sa noclegi ale restauracja nie zabija cenami jakos wybitnie. Jadlem tam ostatnio jakis zestaw zupa, mieso, deser i kosztowalo ponizej 30zeta. Noclegi sa drogie ale mozna sie przekimac w Koninkach jak ktos chce scinac koszty. Mam pytac o ew. dostepnosc i koszt imprezy?

/S.

Awatar użytkownika
Marcin Kalamat
Przelotowiec Stary Wyga
Posty: 806
Rejestracja: 16 sty 2011, 15:31
Telefon: 794305869

Re: Impreza zakonczeniowa 2018 Spbw

Post autor: Marcin Kalamat » 17 wrz 2018, 17:32

Drogi Janie w Szczyrzycu sa noclegi siejesz zamęt w towarzystwie nie wiedząc nawet o tym że w restauracji Marysienka w Szczyrzycu maja noclegi więc masz jakieś stare dane i terminy w pazdzierniku sa zajete wiec maja wolne po połowie listopada.

jasiu
Prezes SPBW
Posty: 236
Rejestracja: 24 lip 2013, 16:19
Glajt: UP Meru
Uprząż: KORTEL Kanibal Race2
Lokalizacja: Kraków

Re: Impreza zakonczeniowa 2018 Spbw

Post autor: jasiu » 17 wrz 2018, 22:41

Najdroższy Marcinie,

Ja zamętu nie sieję a jedynie wyrażam swoją opinię. O noclegach w Marysi nie wiedziałem i ich nigdy nie widziałem. Ty wiesz, więc się podziel tą wiedzą i napisz jak to wygląda z bliska: ilo osobowe pokoje, ile osób się w nich wszystkich zmieści, jaki jest standard i ceny.

Mnie osobiscie w Koninkach nie brakuje ani zasięgu, ani luksusu ani Szczyrzyckiego piwa, które ostatnio trochę się chyba zepsuło i mi nie wchodzi...

Zgodnie z powiedzeniem lepsze jest wrogiem dobrego ja jestem za Koninkami, które znam i dobrze mi się kojarzą z poprzednimi fajnymi imprezami zakończeniowymi.

Jeśli jednak chcesz Marcinie zorganizować imprezę w Szczyrzycu to zorganizuj - może będzie jeszcze fajniej niz w Koninkach :)

Awatar użytkownika
Marcin Kalamat
Przelotowiec Stary Wyga
Posty: 806
Rejestracja: 16 sty 2011, 15:31
Telefon: 794305869

Re: Impreza zakonczeniowa 2018 Spbw

Post autor: Marcin Kalamat » 17 wrz 2018, 23:31

Jest juz za pozno by zmieniac miejsce imprezy poniewaz takie pensjonaty maja zarezerwowane miejsca do przodu o min 2 miesiace a czy ja chce zmiany ?raczej nie poniewaz napisalem posta bo kilka osob chcialo zmiany knajpy ale niestety okazaly sie brakiem obeznania w temacie ,zostalem poproszony o napisanie tego posta ale widze ze to byl blad i juz nie napisze nic i nie wiem czy wogole cos tutaj napisze bo czuje sie podpuszczony od pewnej osoby ktora powiedziala mi ze ona sama nie moze napisac posta bo zgubila haslo do konta wiec nie bede sie juz wogole udzielal koniec i kropka dyskutujcie sobie sami i tyle z mojej strony .

szymon.strus
I Wiceprezes SPBW
Posty: 929
Rejestracja: 16 lip 2011, 18:30
Glajt: Ozone Rush 3
Uprząż: Gin Genie Race II
Telefon: 783332234

Re: Impreza zakonczeniowa 2018 Spbw

Post autor: szymon.strus » 18 wrz 2018, 11:31

drogie dzieci, przestańcie się obrzucać piaskiem. na ten moment jest już za późno na zmianę miejsca. nowy zarząd w przyszłym roku będzie mógł się wykazać. trzeba zrobić rezerwacje w koninkach żeby tam jeszcze nam nie przepadł termin i dać znać jak najszybciej ludziom z poza stowarzyszenia żeby mogli sobie zorganizować czas na odwiedzenie naszych pięknych stron :)

jacek
Nowy na forum
Posty: 21
Rejestracja: 06 lut 2011, 17:57
Glajt: Ozone Rush 4 ml
Uprząż: Gin Genie Race
Lokalizacja: Wiśniowa

Re: Impreza zakonczeniowa 2018 Spbw

Post autor: jacek » 18 wrz 2018, 18:32

Jest jeszcze fajny lokal z jedzeniem i spaniem pod Lubomirem. Gościniec Pod Lubomirem się zwie .

matifly
Glajciarz którego nie składa na beli
Posty: 436
Rejestracja: 21 paź 2012, 15:20
Telefon: 733433144
Team: GLAJT GROUP
Lokalizacja: Dobczyce/Wiśniowa

Re: Impreza zakonczeniowa 2018 Spbw

Post autor: matifly » 18 wrz 2018, 19:34


Doro
Sekretarz SPBW
Posty: 15
Rejestracja: 07 mar 2015, 00:07
Glajt: Triple Seven Rook 2
Uprząż: Supair Delight 2
Telefon: 600938952

Re: Impreza zakonczeniowa 2018 Spbw

Post autor: Doro » 18 wrz 2018, 21:26

Najprawdopodobniej tegoroczna impreza zakończeniowa odbędzie się w kolejny raz w Koninkach. Miejsca dla większych grup zorganizowanych : w Marysieńce w Szczrzycu, Lubomirze w Wiśniowej, Ośrodku pod Kamiennikiem w Porębie k/Myślenic są już od dawna zarezerwowane. Jutro zadzwonię do Gościńca pod Lubomirem i dowiem się co z interesującym nas terminem chociaż celowo go pominęłam ze względu na bazę noclegową (max 54 osoby) i napiszę co z tym miejscem. Ciężko przewidzieć ile osób będzie zainteresowanych...
A propos Koninek można pomyśleć o uatrakcyjnieniu formy dotychczasowych zakończeń np. muzyka na żywo, ognisko zależnie od pogody, sobotnie lub niedzielne zawody na celność lądowania z Tobołowa lub Spyrkowej zależnie od pogody, wymyślić jakiś konkurs (kiedyś były na najlepsze zdjęcie), ciekawy wykład, nauka tańca brzuch, sztuczne ognie itd (oczywiście na końcu żartuję!!!)

Doro
Sekretarz SPBW
Posty: 15
Rejestracja: 07 mar 2015, 00:07
Glajt: Triple Seven Rook 2
Uprząż: Supair Delight 2
Telefon: 600938952

Re: Impreza zakonczeniowa 2018 Spbw

Post autor: Doro » 19 wrz 2018, 19:51

W sprawie Gościńca pod Lubomirem: dzwoniłam do pani właścicielki niestety nie mogła sprawdzić czy obiekt jest wolny . Mam zadzwonić jutro. Karczma Zbójnicka na przełęczy wierzbanowskiej jest wolna ale domki obok już nie ... itd itd.

ODPOWIEDZ